Вітаємо із світлим та прекрасним святом – Міжнародним Днем захисту дітей!

Дата: 01.06.2023 15:19

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій.

Другий рік поспіль ми відзначаємо це світле свято у стані війни. Але кожна українська дитина має знати, що дорослі щодня борються за їхнє мирне та щасливе дитинство. Сьогодні нами пишеться нова історія України й у війні з агресором ми обов’язково переможемо.

Віримо, що незабаром у нашій громаді та всій Україні замість повітряних тривог буде звучати щасливий дитячий сміх, народжуватимуться надії і здійснюватимуться дитячі мрії!

Любі діти! У цей день бажаємо кожному з вас головного − мирного неба, а ще – добробуту і добра всім родинам, усім нашим діткам – здоров’я і радості й люблячих батьків поруч! Зичимо кожній дитині щасливого майбуття під мирним небом України!

Свято для дітей організовано за дорученням селищного голови Світлани Андріївни ПАЛІСІКИ.

Особлива подяка за допомогу в організації свята та матеріальну підтримку :

- Народному депутату Геннадію Вацаку

- Голові ФГ «СТ Рідний край» Валентину Лесику

- Голові СТОВ «Агрофірма «Вербка» Роману Гончаренку

- Голові ТОВ «Агрофірма «Україна О» Михайлу Федчишену

- Голові ФГ «Чечельницька нива» Олексію Посухівському

Надаючи допомогу, ви надаєте не просто матеріальне цінності, а даруєте радість та надію на краще життя.

Дуже приємно жити і працювати з людьми, які вболівають за життя і здоров’я мешканців нашої Чечельницької громади. Поки такі люди живуть і працюють, то буде жити і наша нація українців. Хочеться ще раз щиро подякувати за Вашу підтримку та за Ваші щирі і чуйні серця. За те що Ви не стоїте осторонь проблем простих людей. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам всіяких благ і процвітань.

З повагою,

Директор комунальної установи

«Чечельницький селищний центр

соціальних служб»                                                             Сергій  БОГУШ