КОМПЛЕКСНА ДОПОМОГА ЦИВІЛЬНОМУ НАСЕЛЕННЮ, ЯКЕ ЗАЗНАЛО ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЧИ НАСИЛЬСТВА

Дата: 06.06.2023 15:51

З метою посилення співпраці з протидії торгівлі людьми, за ініціативи директора КУ «Чечельницький селищний центр соціальних служб» Чечельницької селищної ради Сергія БОГУША

06 червня 2023 р. відбулось засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми спільно з Вінницькою обласною правозахисною організацією « Джерело надії» та за участі головного спеціаліста Головного управління Нацсоцслужби у Вінницькій області Ірини ПУСТОВІТ.

У засіданні взяли участь представники органів та служб, до повноважень та компетенції яких належить захист, підтримка та допомога особам, які постраждали від торгівлі людьми.

Яніна КРАВЧЕНКО, представниця ВОПО « Джерело надії», презентувала проект «Забезпечення комплексного реагування з метою захисту осіб, постраждалих від торгівлі людьми, експлуатації чи гендерно зумовленого насильства у Вінницькій області». Акцентувала увагу на сучасному стані проблеми торгівлі людьми в Україні та світі, її актуальності і загостренні під час російсько-української війни. Під час живого спілкування , було вироблено алгоритм ролі громади у випадку виявлення осіб постраждалих від торгівлі людьми.

Ознайомились з активностями проєкту, спрямованими на покращення доступу осіб, які постраждали від торгівлі людьми, до допомоги в рамках Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, посилення функціонування НМВ.

Усі учасники засідання погодились з тим, що забезпечення міжвідомчої взаємодії щодо реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі відіграють ключову роль у наданні соціальної підтримки населенню постраждалого від торгівлі людьми. По завершенню засідання усі учасники отримали відповідні інформаційні матеріали.

ЯКЩО ВИ:

- потрапили в ситуацію експлуатації чи торгівлі людьми

- втратили документи через бойові дії

- отримали фізичну, психологічну травми, пов

- втратили документи через бойові дії

- отримали фізичну, психологічну травми, пов’язані з війною

- зазнали сексуального, фізичного, психологічного чи економічного насильства

- були викрадені, зазнали тортур, жорстокого поводження чи інших порушень прав людини

ЗВЕРНІТЬСЯ ПРО ДОПОМОГУ :

Виконавчий партнер МОМ у Вінницькій області ГО ВОПО «Джерело надії»

Гаряча лінія 527

КУ «Чечельницький селищний центр соціальних служб» +380976023410