Соціальні послуги людям, які опинились в складних життєвих обставинах.

Дата: 20.06.2023 16:07

Продовжуємо надавати соціальні послуги людям, які опинились в складних життєвих обставинах. Саме для цього 20 червня, працівники КУ«Чечельницький ЦНСП» на чолі директора – Таранець О.І., начальника відділу соціальної допомоги за місцем проживання/перебування та надання адресної натуральної і грошової допомоги – Лебідь О.П. та соціального працівника відділу – Мацюрою А.В., здійснили чергову перевірку роботи соціального робітника по с.Бритавка.

Праця соціального робітника – це дуже важка робота, оскільки більшість людей – це літні, важко хворі люди, які з тієї чи іншої причини не можуть обслуговувати себе самостійно. Вони потребують не лише допомоги  з господарством, а також і підтримки, розуміння. У спілкуванні з отримувачами соціальних послуг соціальні робітники прагнуть підтримувати їх стабільний психоемоційний стан.

Отримувачі соціальних послуг дякують за те, що попри воєнний стан вони не залишились без уваги.

Молимося за Україну!