В громаді відбулись заходи до Дня Конституції України
28 червня наша країна відзначала велике державне свято – День Конституції України. Конституція увійшла у суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.
З нагоди Дня Конституції України в Чечельницькій громаді був проведений захід на підтримку Збройних Сил України, відбулись урочистості. Учасники зібрання вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх, хто поліг за волю та незалежність України, воїнів, які загинули у війні росії проти України.
Голова Чечельницької територіальної громади Світлана Андріївна ПАЛІСІКА привітала жителів та гостей громади зі святом, побажала міцного здоров’я, добробуту і затишку в родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці, нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону України – народовладдя, гуманізму та законності, перемоги та миру. Миру та спокою нашій благословенній Україні та кожному з нас впевненості, сили, усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина України!».