Дата: 07.07.2023 14:23

Фото без описуФото без опису

Працівники КУ «Чечельницький ЦНСП» продовжують моніторити роботу соціальних робітників. Саме для цього в черговий раз було здійснено виїзд в с.Куренівка.

Насправді людям, які здійснюють догляд за літніми людьми, важливо зрозуміти, чого потребують люди похилого віку, які почуття вони відчувають, яка допомога їм потрібна. Літнім людям необхідно спілкування, розуміння, щоб було з ким обговорити свої проблеми. Якщо літні люди відчувають щиру увагу, турботу, що вони потрібні комусь, то багато проблем залишаться позаду.

Поспілкувавшись з кожним отримувачем соціальних послуг та вислухавши їх розумієш, що вони потребують нашої уваги та турботи як у власних домівках, так і в будинках для людей похилого віку. Незважаючи на свої побутові умови, розмір пенсії та життєві історії, завжди зустрічають нас із усмішкою.

Тримаймося разом!