Психологічна підтримка внутрішньо переміщених осіб у смт.Чечельник
Коли люди, які до нас прибувають із гарячих точок у перші дні думали про дах над головою, елементарне облаштування побуту – то тепер спостерігаємо наступну картину – переселенці потребують психологічної підтримки та розради. Тому активно зараз працюємо в цьому напрямку.
Сьогодні, 07 липня 2023 року, психолог КУ «Чечельницький селищний центр соціальних служб» Чечельницької селищної ради Оксана Санжаревська спільно з фахівцем із соціальної роботи Кароліною Радзієвською провели зустріч із внутрішньо переміщеними особами, що зараз проживають у Чечельницькій громаді .
Тема зустрічі -«Управління стресом».
Учасники заняття, спільно із психологом, вчилися виконувати техніку «Допитливе споживання напою» та «Заземлення», яка допомагає відчепитися від гачка важких думок і почуттів. Також вчилися спрямовувати свою увагу на проживання життя «тут і тепер», відійти від негативних спогадів, думок та подолання «емоційної бурі».
Позбавитися чи оминути стресові ситуації неможливо. Проте, можливо підготувати свій організм до виконання корисних дій/ритуалів, щоб у відповідний момент, від якого ніхто не застрахований, бути в ресурсі, надати собі, а можливо і людині, що поруч, допомогу.
Наступна зустріч для тих, хто дбає про своє психологічне здоров’я – через тиждень (вул Героїв Майдану,31 3-й поверх адмінбудівлі 0502120732 )