Семінар-нарада за підсумками надання соціальних послуг сім’ям та особам, які перебувають в складних життєвих обставинах

Дата: 18.07.2023 13:40

18 липня 2023 року Вінницький обласний центр соціальних служб провів cемінар-нараду за підсумками надання соціальних послуг сім’ям та особам, які перебувають в складних життєвих обставинах, в територіальних громадах Вінницької області у І півріччі 2023 року.

Учасниками стали керівники центрів соціальних служб, центрів надання соціальних послуг, територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та керівники структурних підрозділів виконавчих комітетів, які надають соціальні послуги сім’ям з дітьми та окремим особам, що перебувають у складних життєвих обставинах.

Чечельницьку громаду представляли директор "КУ "Чечельницький селищний центр соціальних служб" Сергій БОГУШ та фахівець із соціальної роботи Наталія ЗЕЛЕНЯНСЬКА.

В рамках проведення семінару-наради відбулося обговорення стану надання соціальних послуг сім’ям захисників та захисниць України та організації соціально-психологічної підтримки постраждалих від війни на рівні територіальної громади.