Подяка Комунальній установі «Чечельницький селищний центр надання соціальних послуг» Чечельницької селищної ради

Дата: 18.07.2023 15:25

На адресу Комунальної установи «Чечельницький селищний центр надання соціальних послуг» Чечельницької селищної ради на чолі з директором ТАРАНЕЦЬ Ольгою Ігорівною надійшла Подяка від імені командування та усього особового складу першої стрілецької роти військової частини А4828.

«Висловлюємо вам слова безмежної подяки за допомогу у підготовці до виконання бойового завдання по захисту територіальної цілісності України під час війни з росією.

Ваша активна громадянська позиція та дієвий патріотизм є важливою запорукою наближення нашої перемоги.

Низький Вам уклін за ваше відношення та розуміння ситуації, яка склалась в країні та нашій армії. Українські воїни завжди будуть з народом та докладуть усіх зусиль для збереження єдності та неподільності нашої держави.», – йдеться у листі подяки.

Дуже тяжко своїми словами описати ті емоції, які ми відчуваємо до людей, котрі зараз на передовій.  Люди, які стоять за тебе, щоб ти мав можливість жити, насолоджуватись, бути зі своєю сім‘єю вдома та відчувати те життя, яке воно було до війни.

Для нас усіх ЗСУ - це Герої, безстрашні хлопці та дівчата, які змушують тільки від одного погляду на них, відчувати нереальну повагу та гордість за те, що вони такі відважні та сильні. Наскільки сильно наші воїни люблять свою землю, людей, безстрашно ідуть в бій та нічого не бояться. Щира подяка кожному військовому за цю можливість жити в Україні – в себе вдома.

Тримаймо стрій і разом наближаємо Перемогу!