ВІДВІДУВАННЯ ЛІСІВ ДОСІ ЗАБОРОНЕНО

Дата: 21.07.2023 11:19

Відповідно Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64 «Про введення воєнного стану в Україні», пункту 8 статті 31, статті 88 Лісового кодексу України, Правил пожежної безпеки в лісах України, затверджених наказом Державного комітету лісового господарства України від 27 грудня 2004 року № 278, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 24 березня 2005 року № 328/10608 та на виконання вимог наказу начальника обласної військової адміністрації від 28 березня 2022 року №210 "Про встановлення заборони на відвідування лісів населенням" та протоколу №3 від 16 березня 2023 року Гайсинської районної військової адміністрації "Про засідання районної комісії з питань техногенно-економічної безпеки та надзвичайних ситуацій", з метою запобігання реальній загрозі виникнення пожеж у лісах та мінімізації їх наслідків, відвідувати ліси, лісопосадки під час воєнного стану  суворо заборонено.

Протягом пожежонебезпечного періоду забороняється:

• розведення багать та спалення сухостою;

• заїзд на територію лісового фонду транспортних засобів;

• палити, кидати непогашені сірники та недопалки біля сухої трави чи гілок;

• випалювати траву та інші рослинні рештки на землях лісового фонду, а також на інших земельних ділянках, що безпосередньо примикають до лісу (у тому числі проводити сільськогосподарські пали);

• звалювати та спалювати сміття, будівельні залишки, побутові та горючі відходи тощо.

В разі виникнення пожежі необхідно негайно повідомляти про це лісогосподарські підприємства, територіальні підрозділи ДСНС України за номером 101, місцеві органи влади.

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ ТА ПРИРОДУ!