Оздоровлення та відпочинок дітей, які потребують особливої уваги та підтримки в дитячих оздоровчих таборах "Артек", "Молода Гвардія"

Дата: 07.08.2023 12:06

Відділ праці, соціального захисту та охорони здоров’я населення Чечельницької селищної ради інформує, що відповідно до наказу Міністерства соціальної політики України від 17.072023 № 250-н « Про затвердження планів-графіків розподілу путівок на оздоровлення дітей і тематичних змін у державному підприємстві України « Міжнародний дитячий центр «Артек» на 2023 рік» та листа Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької обласної військової адміністрації від 19 липня 2023 року № 07.2-13/3489 з липня 2023 року державне підприємство України «Міжнародний дитячий центр « Артек» розпочав оздоровлення дітей, що потребують особливої уваги та підтримки держави за кошти державного бюджету.

Оздоровчі зміни заплановано проводити на двох локаціях: на базі нежитлової будівлі, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Закарпатської області, розташованої в селі Березники Свалявського району, а з 05 вересня 2023 року на базі ДП « Міжнародний дитячий центр «Артек», що розташована за адресою:  м. Київ, Пуща-Водиця,14лінія.

Оздоровчий процес здійснюватиметься відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для організації оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки в дитячих оздоровчих таборах державних підприємств « Міжнародний дитячий центр «Артек», «Український дитячий центр «Молода Гвардія» і в дитячих закладах вищої категорії, що містяться в державному реєстрі майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей розташовані в карпатському регіоні.

Отримувачем бюджетних коштів є один з батьків (особа, яка його/її замінює) дитини, місце проживання якої задекларовано/зареєстровано на території Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Київської, Луганської, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської та Чернігівської областей,що виховується в малозабезпеченій сім’ї та належить до таких категорій як дитина з інвалідністю(здатна до самообслуговування) або дитина з багатодітної сім’ї.