ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЯ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ

Дата: 15.09.2023 14:18

15 вересня 2023 року відбулася робоча нарада за участі суб`єктів соціальної роботи у сфері протидії та запобігання домашньому насильству.

Володимир Гончар,  головний юрист сектору «Чечельницьке бюро правової допомоги» Гайсинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги поінформував учасників про зміни надання правничої допомоги постраждалим від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, про питання з яких постраждалі можуть отримати правничу допомогу.

Алла Овчар, фахівець із соціальної роботи КУ «Чечельницький селищний центр соціальних служб»  Чечельницької селищної ради, поінформувала присутніх про результати роботи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та/ або насильству за ознакою статі у Чечельницькій ТГ за 8 місяців 2023 року.