30 вересня - День усиновлення

Дата: 30.09.2023 08:36

30 вересня в Україні відзначається День усиновлення, яке співпадає з великим православним святом Віри, Надії, Любові і матері їхньої Софії.

У цей день ми вітаємо тих донечок і синів, які знайшли своїх батьків в усиновленні. Усиновлення – це особливе батьківство, благородний і непростий шлях до щасливої родини. Все більше українських сімей відкривають свої серця для дітей, які потребують допомоги, розуміння і підтримки з боку дорослих. Тому цей день став святом здійснення мрій дітей, які отримали люблячих та дбайливих батьків.

Дякуємо всім усиновлювачам, опікунам, прийомним батькам та батькам вихователям! Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сімʼї, найважливіше – щастя мати родину!

Хай у Ваших домівках завжди панують спокій і затишок, нехай Ваше життя буде безхмарним та заможним, а найяскравіші зірки падають Вам у долоні та допомагають здійсненню всіх найзаповітніших мрій та сподівань! Нехай прийняте Вами рішення про усиновлення дитини стане одним із найкращих рішень у Вашому житті! Хай любов, ласка, доброта, взаєморозуміння та відвертість допоможуть Вам у будівництві міцного довголіття власної родини!

Нехай у ваших домівках назавжди поселиться щастя, добробут та благополуччя!

Селищний голова                                    Світлана ПАЛІСІКА