СОЦІАЛЬНА РОБОТА ІЗ ВРАЗЛИВИМИ СІМ’ЯМИ ТА ДІТЬМИ С.ПОПОВА ГРЕБЛЯ

Дата: 06.10.2023 15:32

6 жовтня поточного року директор КУ «Чечельницький селищний центр соціальних служб» Чечельницької селищної ради Богуш Сергій Володимирович,  начальник відділу соціальної роботи з дітьми та сім’ями Зеленянська Наталія Олександрівна та фахівець із соціальної роботи Овчар Алла Петрівна відвідали сім’ї  опікунів/піклувальників  сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах багатодітні сім’ї по зоні обслуговування с. Попова Гребля.

Під час відвідування перевірено:

• рівень забезпечення нагальних потреб дітей , стан утримання та виховання.

Із батьками проведено бесіди щодо належного виконання своїх батьківських обов’язків, дотримання санітарно-гігієнічних норм проживання, створення належних умов для повноцінного розвитку дітей та попереджено про відповідальність стосовно невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей.

Здійснено заходи щодо попередження проявів насильства в сім’ях, підвищення батьківського потенціалу сімей, надано рекомендації стосовно шляхів вирішення основних проблем, спрямовані на подолання складних життєвих обставин.

Лише у взаємодії народжується позитивний результат, працюємо на тим, щоб усі діти громади були соціально захищені та зростали у повноцінних родинах.