Вітання селищного голови Світлани ПАЛІСІКИ з Днем юриста

Дата: 08.10.2023 09:55

Шановні юристи!

Щиро вітаю вас з професійним святом!

День юриста в Україні набуло нового значення. Це дійсно свято людей, які стоять на сторожі свобод української нації, які захищають від ворога гарантовані Конституції права та свободи, які обороняють наше право бути українцями.

Дякую всім діючим правникам та ветеранам юридичної служби, адвокатам, працівникам нотаріату, РАГСу, служби безпеки та поліції, управління юстиції, виконавчої служби тощо. Сьогодні багато з вас зустрічає цей день, звільняючи українську землю від окупантів. Сьогодні ви працюєте на правовому фронті і документуєте жахливі воєнні злочини проти українців. І це допоможе притягнути до відповідальності мільйони злочинців московської орди.

Нехай на вашому боці завжди будуть Закон, Правда та Справедливість, а творча наснага, професійний успіх і любов до своєї роботи ніколи не залишають вас. Бажаю вам міцного здоров’я і щастя, злагоди та добра. Миру всім нам після перемоги над московським злом!

Слава Україні!

Героям слава!