До Дня людей похилого віку Чечельницька гімназія влаштувала акцію «5 картоплин»

Дата: 09.10.2023 11:28

До Дня людей похилого віку Чечельницька гімназія влаштувала акцію «5 картоплин», яка тривала з 22.09.2023р. по 06.10.2023р.. Зібрані овочі отримало відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового

проживання комунальної установи «Чечельницький селищний центр надання соціальних послуг» Чечельницької селищної ради.

Відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання де створюють всі умови для комфортного проживання одиноких громадян похилого віку та людей з обмеженими фізичними можливостями працює з персоналом, який знає всі особливості догляду за літніми людьми.

Ми розуміємо, як важливо людині в похилому віці відчувати турботу та увагу, спілкуватися і знаходитися в соціальному оточенні, відчувати себе необхідним. Саме тому стараємося організувати побут та дозвілля цих людей так, щоб їхнє життя було повноцінним та цікавим.

Адміністрація КУ «Чечельницький ЦНСП», працівники відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання, що знаходиться в смт. Чечельник та мешканці, які там проживають, висловлюють щиру подяку за небайдужість, милосердя та благодійність всім дітям та дорослим, хто долучився до даної акції, яка проходила в Чечельницькій гімназії.

Надаючи допомогу, Ви даруєте радість і надію.

Разом до перемоги!