Дата: 12.10.2023 09:29

Заняття з елементами тренінгу для прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників на тему: «Зміцнення ментального здоров’я – профілактика професійного виснаження».

Практичним психологом КУ «Чечельницький селищний центр соціальних служб» Сєнькіною Надією у співпраці із спеціалістом служби у справах дітей Чечельницької селищної ради Бунич Галиною, було організовано заняття з елементами тренінгу для прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників на тему: «Зміцнення ментального здоров’я – профілактика професійного виснаження».

Метою даної зустрічі було ознайомити учасників з поняттям «ментальне здоров’я», формувати ціннісне ставлення та стимулювати мотивацію до збереження власного ментального здоров’я як необхідної складової життєдіяльності успішної людини.

Під час заняття було проговорено про суть проблеми збереження ментального здоров’я батьків, що виховують дітей. Учасники поділилися досвідом і міркуваннями «Що впливає на ментальне здоров’я?» . Виконали вправу «Майндфулнес на щодень». Дана вправа слугуватиме ресурсом для її виконавців в стресових ситуаціях. Виконуючи вправу «Цікаве – корисне», відбувся зворотній зв'язок від учасників, що сприяв більш свідомому засвоєнню інформації.

Нагадуємо, що допоможе його підтримувати щодня:

- сон / відпочинок;

- прогулянки / фізична активність;

- близькі люди / підтримка;

- розуміння і конструктивне проживання своїх емоцій;

- корисне допоміжне мислення;

- хоббі, цікаві захоплення, робити те, що для вас важливо і цінно;

- турбуватися про себе та про інших;

- мати надію;

- при потребі звертатися до спеціалістів з психічного здоров'я.

Колектив КУ «Чечельницького селищного центру соціальних служб» бажає кожному мешканцю нашої громади міцного і стійкого ментального здоров’я та мирного неба.