Розпочався всеукраїнський конкурс «Кращі практики управління персоналом»

Дата: 17.10.2023 11:38

Відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс «Кращі практики управління персоналом», затвердженого наказом НАДС 03 вересня 2018 року №212-18, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 19 вересня 2018 року за № 1075/32527 наказом НАДС від 20 вересня 2023 року № 152-23 оголошено Всеукраїнський конкурс «Кращі практики управління персоналом». Відтак, з 21 вересня 2023 року розпочато прийом заявок на участь у Всеукраїнському конкурсі «Кращі практики управління персоналом» (далі – конкурс).

Метою проведення конкурсу є впровадження в органах державної влади та органах місцевого самоврядування кращих практик, досвіду у сфері управління персоналом, популяризація сучасних інструментів та технологій з управління персоналом, підвищення престижу діяльності служб управління персоналом, демонстрація їх досягнень та професійного розвитку.

Запрошуємо долучитися до участі у конкурсі за такими номінаціями:

1. Краща практика розвитку етики взаємодії в команді.
  2. Краща практика формування безбар’єрності на робочому місці.
  3. Краща практика рекрутингу персоналу в умовах воєнного стану.

Детальніше про конкурс можна дізнатися на сайті https://www.hrpractice.online.

Заявки на участь у конкурсі приймаються до 19 листопада 2023 року включно, за встановленим зразком, на електронну пошту rada@nads.gov.ua або через запропоновану на сайті онлайн-форму (https://bit.ly/3Qdvovt).

Принагідно просимо поширити інформацію про конкурс серед сільських, селищних, міських, районних в місті та районних рад (за можливості).

Додаткову інформацію щодо участі у конкурсі можна отримати за телефоном (044) 256-00-28.

Національне Агентство України з питань державної служби