Підтримка ментального здоров'я в часи війни

Дата: 17.10.2023 15:26

Сьогодні, 17.10.2023 року,  практичним психологом КУ «Чечельницький селищний центр соціальних служб» Надією СЄНЬКІНОЮ, спільно з фахівцем із соціальної роботи  Оленою ГОРОБЕЦЬ, було проведено завершальне заняття з курсу «Самодопомога Плюс» (Self- Help Plus+) на тему «Діючи згідно із власними цінностями» для членів родин Захисників і Захисниць України с.Бритавка Чечельницької територіальної громади.

Учасники зустрічі пригадали вивчені техніки «Допитливе споживання», «Заземлення», «Відчіпляємося від гачка, які допомагають сконцентруватися на важливому - сім’ї, дружбі, щоденних справах, які приносять задоволення, виходити із стресового стану та відпускати проблеми які заважають рухатися в перед. Також вчилися «Створювати простір», «Проявляти доброту» та «Діяти згідно із власними цінностями». Зосередилися на цінностях, що ми можемо завжди діяти згідно із ними незалежно від стану здоров’я чи того, яка склалася життєва ситуація. Формували навик помічати свої сильні сторони, ставитися менш критично до себе та своїх вчинків. Чим більше доброти і підтримки проявляє людина до себе, тим більше енергії та мотивації буде, аби допомагати іншим.

#Чечельникцентрсоцслужб

#КоординаційнийцентрКМУMentalhealthUA