Вулична акція « Ні – торгівлі людьми!»

Дата: 19.10.2023 09:12

18 жовтня в Україні відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, який покликаний вчергове нагадати про необхідність консолідації зусиль органів державної та місцевої влади, громадських організацій з метою підвищення рівня обізнаності всіх верств населення, особливо груп «ризику», щодо феномену торгівлі людьми та небайдужості громадськості до цього явища.

З нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми , фахівцями комунальної установи « Чечельницький селищний центр соціальних служб» Чечельницької селищної ради проведено вуличну акцію «Ні – торгівлі людьми!»,  а також розміщено інформаційні матеріали у старостинських округах.

Жертвою торгівлі людьми може стати кожен, а знання – ефективний інструмент протидії.

Мета акції - привернути увагу, розповісти про ризики, на які наражаються українці, які потрапляють у сучасну форму рабства.

Лише спільними зусиллями ми зможемо побороти одне з найжорстокіших порушень прав людини – злочин, який не обирає ні статі і віку, ні місця і часу, небезпека якого може загрожувати кожному та кожній.

Якщо вам стали відомі випадки торгівлі людьми - зверніться за номерами:

102 – Національна поліція України

1547 – Гаряча лінія з протидії торгівлі людьми

112 – Служба екстреної допомоги в ЄС

527 або 0 800 505 501 - Національна гаряча лінія з консультування мігрантів та протидії торгівлі людьми

0 800 750 475 - Обласна гаряча лінія з протидії торгівлі людьми, домашньому насильству

Разом ми здатні створити суспільство, в якому немає місця рабству, а людське життя, свобода та гідність є найвищими цінностями!

Національна соціальна сервісна служба України

Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА