Форум «Вінниччина без торгівлі людьми»

Дата: 19.10.2023 10:53

18 жовтня, у Європейський день протидії торгівлі людьми, у Вінницькій області відбувся тематичний форум, представником від Чечельницької ТГ був директор КУ "Чечельницький селищний центр соціальних служб" Сергій  БОГУШ.

Під час виступу керівниця експертної групи з питань протидії торгівлі людьми, домашньому насильству та гендерної рівності Директорату розвитку соціальних послуг Мінсоцполітики Олена Фаримець підкреслила, що рабство продовжує існувати навіть у сучасному світі.

«Ми купуємо товари і не задумуємося про те, що вони могли бути виготовлені з використанням рабських методів. Масштаби цієї проблеми – колосальні. За статистичними даними 2021 року, щодня 27,6 млн. осіб, які залучені до примусової праці, здебільшого становлять жінки та діти. Повномасштабне вторгнення посилило ризики через неконтрольовану міграційну кризу», - наголосила Олена Фаримець.

Під час форуму учасники мали можливість обговорити досягнення та виклики у боротьбі проти цього злочину. Обмінятися досвідом та поділитися власними роздумами щодо посилення допомоги для постраждалих від торгівлі людьми.

Небайдужість громадськості до цього явища і візуалізація проблеми на будь-якому рівні – запорука успішної боротьби!