Семінар - тренінг для соціальних працівників «Як допомогти ВПО ефективно інтегруватись у приймаючу громаду»

Дата: 23.10.2023 08:49

Внутрішньо переміщенні особи- ресурс чи проблема для громади? Як соціальним працівникам працювати з ВПО? Як виявити їх потреби і чим допомогти? Чи має війна гендерний вимір і що таке гендерно-чутливий підхід?Як налагодити діалог і не вигоріти на роботі? Справжня інклюзія і безбарʼєрність: міф чи реальність?

На всі ці питання шукали відповіді під час семінару - тренінгу для соціальних працівників «Як допомогти ВПО ефективно інтегруватись у приймаючу громаду» в рамках спільного проекту ПРООН/SIDA «Посилене партнерство для сталого відновлення», учасником якого від Чечельницької ТГ був директор КУ «Чечельницький селищний центр соціальних служб» Сергій БОГУШ.

40 соціальних працівників отримали від Програми розвитку ООН сучасні планшети, які значно пришвидшать і спростять їх роботу з отримувачами послуг.

Зламати можна майже кого завгодно, було б бажання. Зате привести зломлену людину в порядок- тяжка праця, не кожен за таке візьметься. І сьогодні ми говоримо «дякую!» тим людям, які підтримають інших, незважаючи ні на що!