Вітання з Днем працівника соціальної сфери

Дата: 05.11.2023 07:43

Сьогодні свято тих, хто у своїй щоденній трудовій діяльності виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов’язку, а й за покликом душі та велінням совісті.
        Мабуть, жодна інша професія не вимагає від людини настільки безмежного гуманізму, співчуття, терпіння і віри в людей, як праця працівника соціальної сфери. Ви приходите на допомогу тим, хто її потребує найбільше - людям похилого віку та інвалідам, хворим і сиротам, багатодітним і малозабезпеченим.

У теперішні тривожні часи ви особливо сильно потрібні нашому суспільству. Зараз саме вашої допомоги чекають тисячі людей, життя яких круто змінила чи взагалі поламала ця цинічна війна. Окрім літніх людей, малозабезпечених сімей, дітей-сиріт ваша підтримка необхідна ще й внутрішньо переміщеним особам, які залишившись без пожитків і прихистку, рятуються від бойових дій та окупації.
        Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи - соціального захисту людини.

Бажаємо кожному міцного здоров’я, щастя, достатку, витримки у життєвих випробуваннях та невичерпної енергії в роботі. Із професійним святом вас!

Крокуємо до ПЕРЕМОГИ разом!

З повагою,
апарат КУ «Чечельницький ЦНСП»