Звернення селищного голови з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

Дата: 22.06.2018 17:55

22 червня в Україні – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни, день початку німецько-радянської війни, яка забрала життя кожного п’ятого українця, не оминула і наших земляків - чечельничан.

Цей день встановлено з метою всенародного вшанування пам’яті синів і дочок українського народу, їх подвигу та жертовності. Горем і болем вона увірвалась у кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

1225 днів і ночей - в Україні лилася кров. Неймовірно важко осмислити сухі цифри гіркої статистики наших невиправних втрат - мільйонів людських життів, кожен п'ятий з усього населення України.
За покликом серця та велінням власної совісті в цей день, ми віддаємо данину пам’яті тим, хто відстояв перемогу у цій жахливій війні.
Вічна і світла їм усім пам'ять!

З повагою, селищний голова Світлана Палісіка