Дякуємо за підтримку!

Дата: 15.11.2023 13:55

Фото без описуФото без опису

Фото без опису14.11.2023р. вимушені переселенці з тимчасово окупованих територій, що знайшли прихисток у с. Вербка, с.Рогізка, с. Білий Камінь отримали гуманітарну допомогу від міжнародної некомерційної неурядової християнської організації .

Міжнародна організація завітала до нашої громади на запрошення комунальної установи «Чечельницький селищний центр соціальних служб» Чечельницької селищної ради, працівники якої визначили потребу ВПО та організували надання матеріальної допомоги.

Така допомога від міжнародних партнерів є дуже вагомою для нашої громади та її жителів.

Надалі будемо визначати з представниками міжнародної організації інші напрямки для розвитку співпраці.

Для людей, у яких нічого не залишилось, вся допомога важлива. Навіть добре слово – це теж уже важлива допомога! Тут добре, наскільки може бути добре, коли у людини немає свого дому.

Довідково. Medair − міжнародна некомерційна неурядова християнська організація, що спеціалізується на гуманітарній допомозі за надзвичайних ситуацій та послуг з відновлення, у тому числі: охорона здоров’я, та харчування, водопостачання, санітарія та гігієна; житло та інфраструктура.

Medair налічує близько 750 співробітників по всьому світу, чимало співробітників мають багаторічний гуманітарний досвід. Штаб-квартира організації знаходиться у Швейцарії.

ДЯКУЄМО ЗА ПІДТРИМКУ!