ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ с. ВЕРБКА

Дата: 15.11.2023 13:59

Фото без описуФото без описуФото без опису

14 листопада 2023 року  у приміщенні Вербського старостинського округу практичним психологом КУ «Чечельницький селищний центр соціальних служб» Надією Сєнькіною  спільно із  психологом Оксаною Санжаревською було проведено просвітницький захід для внутрішньо переміщених осіб, що знайшли прихисток у с. Вербка, на тему «Стрес та шляхи його подолання».

Мета заходу – звернути увагу внутрішньо преміщених осіб на власне здоров’я, емоційний стан,зміцнення та розвиток  ментального здоров’я, а також сприяти визначенню та усвідомленню факторів,що впливають на психічне здоров’я.

Учасники зустрічі познайомились із  психологами  центру та їх роботою, обговорили види стресу, причини його виникнення та способи його подолання,  визначали найдієвіші вправи для майндфулнесу щоденних активностей. По завершенню зустрічі  бажаючі мали можливість поспілкуватися із психологами індивідуально.