Відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата: 28.11.2023 09:03

Фото без описуФото без описуФото без опису

Під керівництвом голови  Чечельницької селищної ради Палісіки Світлани Андріївни відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини. На порядку денному розглядалось 3 питання, які стосувались:  призначення опікуна над дитиною, позбавленою батьківського піклування,  повернення дитини з будинку-дитини на виховання в родину, про стан утримання та виховання дітей, з метою планування заходів, спрямованих на подолання складних життєвих обставин та забезпечення потреб дітей в рамках надання сім’ям комплексних соціальних послуг.

У ході засідання було заслухано членів комісії, які брали активну участь в обговоренні питань, висловлювали власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень. Були з’ясовані факти і обставини по кожному питанню окремо, а також прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей, які планується затвердити на засіданні виконавчого комітету Чечельницької селищної ради.