ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВІДБІР КАНДИДАТІВ Голови, заступника та членів ради внутрішньо переміщених осіб Чечельницької селищної територіальної громади

Дата: 06.12.2023 11:45

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 4 серпня 2023 року № 812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб»

Чечельницькою селищною радою запланованоутворення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб (далі - Рада). Рада утворюється з метою сприяння в реалізації громадянських і політичних прав внутрішньо переміщених осіб (далі - ВПО), сприяння забезпеченню і захисту прав та інтересів ВПО. Персональний склад Ради утворюєтьсяз числа внутрішньо переміщених осіб, представників громадських організацій, які опікуються проблематикою ВПО та посадових осіб громади.

До складу Ради входять ВПО, місцем фактичного проживання яких згідно з довідкою про взяття на облік ВПО є Чечельницька селищна територіальна громада.

Основними критеріями відбору кандидатів у члени Ради, які оцінює орган, при якому утворено Раду є бажання працювати на громадських засадах, активна участь у громадській діяльності, відповідність високим стандартам доброчесності, відсутність конфлікту інтересів, наявність конкретних пропозицій щодо особистого вкладу в реалізацію мети та завдань Ради. Оголошуємо відбір кандидатур серед внутрішньо переміщених осіб до персонального складу Ради.

Для участі у відборі необхідно подати документи, а саме :
- заява у довільній формі;
- документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України (паспорт);
- мотиваційний лист кандидата, в якому викладаються обгрунтування для обрання його до складу Ради;
- відомості про контактний номер телефону та адресу електронної пошти кандидата;
- довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Прийом документів здійснюється до 22 грудня 2023 року включно за адресою :

24800, Вінницька обл., Гайсинський р-н, смт. Чечельник, вул. Жовтнева, 35,

у приміщенні Центру Надання Адміністративних послуг Чечельницької селищної територіальної громади.