Звіт депутата Чечельницької селищної ради Схабовського Віктора Леонідович

Чечельницька селищна рада

Гайсинського району, Вінницької області

Депутат      Схабовський Віктор Леонідович

Обраний на місцевих виборах 2020 року від_Вінницької  обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»,

за 2023 рік

Контактні дані:

Місце роботи, посада: Чечельницька селищна рада, секретар ради

Посада у Фракції:_секретар

Адреса проведення прийому громадян: смт Чечельник, вул. Героїв Майдану, 36

Приймальні дні: середа, п’ятниця

Контактний телефон: 0985175704

Під час здійснення своїх депутатських повноважень керуюся Конституцією України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», іншими державними нормативно-правовими актами та регламентом  Чечельницької селищної ради.

Як секретар селищної ради, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та функціональних обов’язків, відповідаю за:

- організацію підготовки сесій селищної ради, питань, що вносяться на розгляд ради;

- оприлюднення проєктів та рішень ради відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», своєчасне доведення рішень селищної ради до виконавців та населення;

- координацію діяльності постійних комісій та інших комісій селищної ради, надання їм доручень, сприяння організації виконання їх рекомендацій;

- сприяння депутатам селищної ради у здійсненні їх повноважень;

- вирішення за дорученням селищного голови інших питань, що пов’язані з діяльністю ради та її органів.

У разі відсутності селищного голови здійснюю його повноваження.

Протягом 2023 року було організовано і проведено шістнадцять пленарних засідань селищної ради. Загалом на всіх засіданнях було прийнято 223 рішень.

Найбільша кількість рішень, що розглядалися на засіданнях ради, стосувались питань фінансового характеру, житлово-комунальних, гуманітарних та земельних питань.

Відповідно до рішення Чечельницької селищної ради 8 скликання                    від 01.12.2020 № 4 здійснюю повноваження  секретаря виконавчого комітету Чечельницької селищної ради.

Протягом 2023 року було організовано і проведено двадцять одне засідання виконавчого комітету. Загалом на всіх засіданнях було прийнято 213 рішень, які стосувалися фінансових питань, виплати громадянам матеріальної допомоги, гуманітарної допомоги, адресного господарства, квартирного обліку, опіки і піклування, тощо.

У Чечельницькій селищній раді утворено чотири постійних комісії, засідання яких скликаються у сесійний період. На засіданнях комісій розглядаються проєкти рішень, звернення громадян з подальшим винесенням їх на розгляд пленарних засідань ради.

В приймальні дні проводжу прийом громадян, надаючи консультативну та практичну допомогу із різних питань, видаю різного виду довідки.

Входжу до складу фракції «Слуга народу» у Чечельницькій селищній раді, яка складається з трьох депутатів.

Надалі приймаю активну участь у вирішенні  питань оборони, підготовки укриттів, організації роботи пунктів спостереження, допомоги ЗСУ, ДФТГ, вимушеним переселенцям.

Велика шана і подяка Збройним  Силам України!

Разом ми сильні!

Україна переможе!