ВІТАЄМО З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Дата: 24.12.2023 20:09

Дорогі односельчани!

Сьогодні ми вперше святкуємо Святвечір та Різдво за новим стилем. У всьому світі сьогодні піднесений настрій, на жаль, лише українці боряться за життя.

У цей чудовий день всі віруючі моляться Богу про заповітні бажання, оскільки вірять, що він обов'язково прислухається до молитов. Не важливо, як ви відзначите прийдешнє Різдво - з подарунками чи накритим столом, аби лише з молитвою.

Не забудьте у Святвечір помолитися за наших воїнів ,які доєднаються частувати кутю до родинного столу у вигляді Ангелів . Кажуть,що саме в цей день Бог відпускає Ангелів відвідати родини.

Вічна пам’ять всім захисникам,хто віддав за наше майбутнє найдорожчий Господній дар - своє життя.

А тих,хто боронить кордони нашої Держави в окопах ,нехай Різдвяний вогник обігріє та захистить від всього злого.

Зі святом всіх, хто береже наш Святий вечір сьогодні!

Я дякую всім жителям громади за те, що Ви терплячі,за те,що Ви сильні,за те ,що Ви незламні,за те ,що наші захисники постійно відчувають вашу підтримку на передовій.

Тримаймося і надалі разом,бо лише в єдності наша сила!

Переможного, мирного Різдва!

Селищний голова                                                                   Світлана ПАЛІСІКА