Відбулася зустріч з представниками Міжнародного Медичного Корпусу

Дата: 12.01.2024 10:42

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

10 січня 2024 року у Чечельницькій територіальній громаді відбулася зустріч з представниками Міжнародного Медичного Корпусу, який продовжує надавати підтримку Україні та Вінниччині .

Сторони обговорили  напрямки співпраці, зокрема, можливості залучення підтримки Міжнародного Медичного Корпусу для вирішення важливих гуманітарних питань .

Представники Міжнародного Медичного Корпусу розповіли про напрямки підтримки, яку можуть надати . Загалом, організація надає невідкладну медичну допомогу та пов’язані з нею послуги, проводить навчання в галузі медицини та відновлює зруйновані системи охорони здоров’я, допомагає забезпечити потреби внутрішньо переміщених осіб і локального населення.

Під час зустрічі голова Чечельницької селищної ради Світлана ПАЛІСІКА подякувала представникам Міжнародного Медичного Корпусу за вивчення потреб та увагу до найбільш вразливих категорій серед жителів Чечельницької громади.

Також Світлана Андріївна додала, що Чечельницька селищна територіальна громада завжди відкрита до співпраці.

Залучення іноземних партнерів до співпраці відбувається в рамках роботи Чечельницького селищного центру соціальних служб.

InternationalMedicalCorps