Вітаємо з перемогою!!!

Дата: 22.01.2024 08:44

20 січня в приміщенні Бершадського ліцею №3  відбувся турнір з волейболу серед дівчат під назвою "різдвяні зустрічі". За підтримки відділу освіти, культури, молоді та спорту Чечельницької селищної ради та на чолі з тренером - викладачем Петром Стащенко команда дівчат Чечельницької  ДЮСШ прийняла участь у турнірі.  Також у змаганнях прийняли участь команда Бершадського ліцею №3, команда Буддянського ліцею та команда Поташнянської гімназії. Під час ходу змагань усі команди продемонстрували хорошу підготовку та гідно боролись за перемогу.  У ході змагань команда дівчат ДЮСШ  виборола перемогу. У турнірі прийняли участь вихованки ДЮСШ. Мягка Анастасія, Гута Анастасія, Грицишина Оля, Бескоровна Світлана, Просяна Софія, Лемець Богдана та капітан команди Білошкурська Вероніка. Команді вручили грамоту за перше місце та грамоту кращий гравець вручили Вишинській Вероніці. Дякуємо нашим захисникам за те, що дають нам таку можливість жити повним життям.