ПРОТИДІЯ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ

Дата: 07.02.2024 15:05

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуПрезентація 1

Презентація 2

07 лютого 2024 року за сприяння голови Чечельницької селищної ради Світлани ПАЛІСІКИ відбулася робоча зустріч з представниками комунального закладу «Обласний комплексний центр надання соціальних послуг».                   Мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі КЗ"ОКЦНСП" у складі начальника відділу надання соціальних послуг сім'ям і дітям, потерпілим від насильства Марини Онопенко та психологів презентувала структуру центру та особливості роботи наявних відділень:

• Центр для осіб які постраждали від домашнього насильства або/та насильства за ознакоюстаті;
  • Обласна мобільна бригада соціально –психологічної допомоги особам які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі;
  • Відділення соціально-психологічної допомоги та адаптації;
  • Відділення Барнахус

Домовилися про співпрацю з питань запобігання та протидії домашньому насильству, торгівлі людьми та дискримінації за ознакою статі.