Нагорода знаходить свого героя

Дата: 08.02.2024 13:15

Війна приносить важкі втрати для родин… Важкі втрати для нашої громади… Важкі втрати для України… Біль цих втрат ніколи не стихне.

07 лютого 2024 року начальником четвертого відділу Гайсинського районного ТЦК та СП майором Пустовим С.М. передано орден «За мужність» III ступеня, нагородженого посмертно Указом Президента України від 23 серпня 2023 року № 498 БУНИЧА ВАЛЕРІЯ ГРИГОРОВИЧА, його дружині Бунич Наталії Іванівні.

Захисник, герой якому тепер назавжди 39, загинув 03 травня 2023 року в районі Костянтинівка Донецької області. Служив старшим інструктором евакуаційного відділення медичної роти. Був нагороджений почесними нагрудними знаками «Золотий хрест», «За зразкову службу», «Ветеран війни» і, на жаль, посмертно орденом «За мужність» III ступеня. Він був мужньою, чесною та порядною людиною.

Висловлюємо слова співчуття та подяки родині БУНИЧА ВАЛЕРІЯ.

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ТА СЛАВА ГЕРОЮ!