15 лютого відбулась нарада між поліцейськими сектору поліцейської діяльності №1 відділу поліції №1 Гайсинського районного управління поліції, представниками служби у справах дітей Чечельницької селищної ради, КУ «Чечельницький селищний центр соціал

Дата: 15.02.2024 12:57

Фото без описуФото без описуФото без опису

Учасники заходу узгодили вирішення проблемних питань із субʼєктами, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству під час реагування, відпрацювання випадків домашнього насильства та надання комплексно допомоги постраждалим особам.

Також під час зустрічі було обговорено питання щодо можливого відкриття в громаді приміщення, дружнього до дитини, для використання за методикою «Зелена кімната».

Якщо ви або хтось із ваших рідних чи знайомих зазнали будь-якого з видів насильства або розумієте, що існує така загроза, пам’ятайте, щонайголовніше правило – НЕ МОВЧАТИ! Негайно зателефонуйте до поліції за номером 102 або ж за телефонами:

- 15-47 – цілодобова безкоштовна «гаряча лінія»;

- 0 800 75-04-75 (з 09.00 до 18.00) – обласна лінія довіри із запобігання насильству;

- (050) 258-56-43, (050) 901-91-67 – мобільні бригади соціально-психологічної допомоги;

- 116-123, 0 800 500-335 – анонімна безплатна Національна «гаряча лінія».