МЕНТАЛЬНЕ ЗДОРОВ’Я – САМООЦІНКА ТА САМОДОПОМОГА

Дата: 23.02.2024 14:56

22.02.2024 року, практичний психолог КУ «Чечельницький селищний центр соціальних служб», Надія Сєнькіна провела виїзне тренінгове заняття «Самодопомога Плюс» в Бондурівському старостинському окрузі. Заняття проводилося для членів родин Захисників та тих, хто дбає про своє ментальне здоров’я. Тема сесії – Управління стресом. Під час зустрічі, учасники тренінгу мали можливість потренуватися у виконанні вправи «Допитливе споживання напою», «Допитливе спостереження», обговорили, що таке «Емоційні бурі» та як вони впливають на самопочуття людини, яка потрапила в несприятливі, стресові умови. Також, під час зустрічі, учасники, мали можливість обговорити «Що таке стрес», як він впливає на певні сфери їхнього життя та випробовували один із видів «Заземлення».

Приємно вражає, що «психологічна турбота про себе» набуває поширення і це стає нормальним явищем, коли звичайна людина дбає не лише про свою зовнішність чи фізичний стан здоров’я, але і про своє емоційне благополуччя, а заодно і про позитивний емоційний клімат членів своєї родини👨‍👩‍👧‍👦.

Заняття було позитивним, енергійним. Учасники активно включалися у тренувальний процес, ділилися власним досвідом.

Наступна зустріч відбудеться за тиждень