Одноденні навчальні збори з фахівцями з питань цивільного захисту органів місцевого самоврядування територіальних громад  Вінницької області

Дата: 05.03.2024 16:23

5 березня 2024 року у місті Гайсин, відповідно до розділу ІІІ пункту 9 наказу ДСНС України від 03.01.2024 № 8 «Про затвердження Організаційно-методичних вказівок з підготовки населення до дій у надзвичайних ситуаціях на 2024-2025 роки» та наказу Вінницької обласної військової адміністрації від 07.02.2024 №63 «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Вінницької територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту на 2024 рік» проведенні одноденні навчальні збори з керівниками (фахівцями) з питань цивільного захисту органів місцевого самоврядування територіальних громад Гайсинського району щодо реалізації заходів захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період.

У заході від Чечельницької громади взяв участь Сергій  ІСТРАТОВ -  спеціаліст І категорії  відділу комунальної власності, містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою, економічного розвитку, розвитку інфраструктури та інвестицій Чечельницької селищної ради, та представники НМЦ та БЖД Вінницької області, а саме: завідувач Вінницьких територіальних курсів – Анатолій Шкільнюк, майстер виробничого навчання – Зоя Циркун, завідувач обласного методичного кабінету – Наталя Вовченко, завідувач навчально-консультаційного пункту м. Ладижин - Василь Вітюк, голова Гайсинської районної військової адміністрації – Людмила Головашич, начальник управління з питань правового забезпечення та взаємодії з ОМС Гайсинської районної військової адміністрації – Богдан Прилуцький, т.в.о начальника Гайсинського районного управління ГУ ДСНС у Вінницькій області Микола Мудрак, начальник управління цивільного захисту Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами - Глєб Бурковський, провідний фахівець відділу організації пожежно – профілактичної роботи та заходів ЦЗ Гайсинського районного управління ГУ ДСНС у Вінницькій області – Юрій Максименко.

Під час навчальних зборів розглядалися питання щодо організації функціонального навчання з питань цивільного захисту, підготовки та проведення штабних тренувань в громадах, здійснення евакуаційних заходів та укриття населення в захисних спорудах.

Особливу увагу було звернено на організацію діяльності консультаційних пунктів з питань цивільного захисту при органах місцевого самоврядування, обладнання відповідних місць для роботи з непрацюючим населенням, методичне забезпечення просвітницькими матеріалами щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій та їх запобігання, оформлення інформаційно-довідкових куточків з питань цивільного захисту відповідно до умов сьогодення.