СПІВПРАЦЯ З МІЖНАРОДНИМИ ОРГАНІЗАЦІЯМИ

Дата: 12.03.2024 09:44

Фото без описуФото без опису

11 березня 2024 року у Чечельницькій територіальній громаді , в приміщенні майбутнього центру життєстійкості відбулася чергова зустріч з представниками Міжнародного Медичного Корпусу, який продовжує надавати підтримку жителям нашої громади.

Міжнародний медичний корпус – це всесвітня гуманітарна організація, яка займається порятунком людей та полегшенням життя. Загалом, організація надає невідкладну медичну допомогу та пов’язані з нею послуги, проводить навчання в галузі медицини та відновлює зруйновані системи охорони здоров’я, допомагає забезпечити потреби внутрішньо переміщених осіб і локального населення.

Під час зустрічі оформили документи на виплату грошової допомоги для 170 сімей у яких проживають особи з інвалідністю І та ІІ груп та ВПО.

Залучення міжнародних партнерів до співпраці відбувається в рамках роботи Чечельницького селищного центру соціальних служб.

InternationalMedicalCorps

#Чечельникцентрсоцслужб