ПРОВЕДЕННЯ ГРУП ЗУСТРІЧЕЙ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СІМЕЙНИХ ТРАДИЦІЙ ТА ЦІННОСТЕЙ

Дата: 13.03.2024 14:30

13 березня 2024 року КУ «Чечельницький селищний центр соціальних служб" Чечельницької селищної ради в приміщенні ЦЕНТРУ ЖИТТЄСТІЙКОСТІ проведено першу зустріч для  прийомних сімей, сімей опікунів та піклувальників Чечельницької ТГ на тему: «Формування сімейних цінностей,традицій, організація дозвілля».

Мета зустрічей – розширити уявлення учасників про сім’ю як чинник здоров’я, про те, що члени родини дбають одне про одного, спонукати обговорити з прийомними батьками та опікунами взаємовідносини в сім’ї, показати роль родинного мікроклімату та взаємостосунків у розвитку особистості дитини, виявити вплив сімейних традицій на розвиток дитини, виховувати любов, повагу, шанобливе ставлення до членів родини.

В ході зустрічі директор КУ «Чечельницький селищний центр соціальних служб" Чечельницької селищної ради Сергій БОГУШ ознайомив учасників з темою та планом групи зустрічей, начальник відділу соціальної роботи з дітьми та сім'ями Наталія ЗЕЛЕНЯНСЬКА допомогла учасникам у складанні розпорядку дня, створенні сімейного статуту як основи формування сімейних цінностей; психолог центру Віра ДРАННИК розповіла про важливість дотримання сімейних традицій; практичний психолог Надія СЄНЬКІНА спланувала з учасниками заходи сімейного дозвілля та порекомендувала започаткувати традицію спільних ігор з дітьми .

Також у зустрічі прийняла участь Лариса СТРЕЛЬЧУК – начальник служби у справах дітей Чечельницької селищної ради, яка ознайомила учасників заходу про функції щодо опіки та піклування над дітьми сиротами та позбавленими батьківського піклування, приділила увагу питанню про права та обов’язки опікунів/ піклувальників.

Подібні зустрічі необхідні для прийомних батьків та опікунів з метою формування позитивного ставлення до створення сімейного статуту як основи формування сімейних цінностей, дотримання сімейних традицій,організації сімейного дозвілля, спільних ігор з дітьми та створення для цього відповідних умов та забезпечення індивідуальних потреб кожної дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.