ПІДТРИМКА МЕНТАЛЬНОГО ЗДОРОВ’Я у с.Бондурівка Чечельницької громади

Дата: 15.03.2024 08:55

14 березня 2024 року відбулася третя сесія з курсу «Самодопомога Плюс» на тему «Діючи згідно із власними цінностями», яку провели практичний психолог комунальної установи «Чечельницький селищний центр соціальних служб» Надія Сєнькіна та психолог Віра Дранник.

Під час заняття учасники обговорили, як їм вдалося виконати домашнє завдання, пригадали вправи з попередніх сесій. Виконували вправи «Дотики, як думки і почуття», «Звертаємо увагу та називаємо», довший варіант «Заземлення». Розглядали нову вправу «Виявлення цінностей», де обміркували та проговорили про те, що цінне для кожного, особисто. Виконували вправи на зниження тривожності та розробляли план «Дій до мети».

Заняття було душевним, емпатійним. Учасники активно долучалися до виконання вправ. Наступна зустріч за тиждень .

#Чечельникцентрсоцслужб

#КоординаційнийцентрКМУMentalhealthUA