Поздоровлення працівникам житлово-комунального господарства

Дата: 16.03.2024 18:33

Шановні працівники й ветерани житлово-комунального господарства та сфери побутового обслуговування населення!
Вітаємо вас з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!
Висловлюємо вдячність усім, на кого покладено важливу роль у забезпеченні діяльності народногосподарського комплексу громади, задоволенні потреб людей у повсякденних і життєво необхідних послугах.
Завдяки вашій наполегливості, працьовитим рукам та мудрості, незважаючи на всі негаразди сьогодення, населення забезпечується водою, підтримується  робота інженерних комунікацій, каналізаційного та шляхового господарства, благоустрій та озеленення вулиць і скверів. Ви робите все можливе, щоб обсяг та якість цих послуг відповідали запитам населення. Від вашого професіоналізму і сумлінності залежить загальний соціальний настрій мешканців громади.
Зичимо вам міцного здоров’я, хорошого весняного настрою, наснаги, злагоди, щастя у мирному світлому майбутньому, ініціативи й діловитості у виконанні професійних завдань.
Зі святом вас!

Селищний голова                                                                                         Світлана ПАЛІСІКА

БУДНІ КОМУНАЛЬНИКІВ

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису