2 квітня – Міжнародний день дитячої книги

Дата: 02.04.2024 11:30

«Люди перестають мислити, коли перестають читати».
Д. Дідро

Книга – одне з найбільших чудес, створеною людиною. З тих пір, як  люди навчилися писати, всю свою мудрість вони довірили книгам. Книги відкривають нам світ, допомагають уявити минуле, заглянути в майбутнє.  Вони – наші найперші порадники, друзі.

Саме на сторінках книг надаються різні шляхи вирішення життєвих проблем, тут багато слушних порад і рекомендацій. Комп'ютер ніколи не зможе передати відчуття перегортання сторінок.

Вихованню творчої особистості, любові та поваги до книги та читання,вміння знайти необхідну інформацію - основне завдання вчителя,бібліотекаря,батьків. Якщо в сім’ї з повагою ставляться до книжки, таке ставлення виробляється і в дитини. Не тільки в школі, але й вдома вчимо дітей читати і любити книги. Мабуть, немає батьків, які б не хотіли навчити своїх дітей швидко й виразно читати, викликати інтерес до читання, адже роль книги в житті велика.

Селищний голова                                                       Світлана ПАЛІСІКА