Підтримка ментального здоров’я сьогодні

Дата: 05.04.2024 09:06

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

4 квітня 2024 року, в селі Бондурівка Чечельницької громади, відбулася завершальна сесія з курсу «Самодопомога Плюс» на тему «Створюємо простір». Під час зустрічі, учасники пригадали всі вивчені вправи попередніх сесій, виконували вправу «Створюємо простір для болю», під час якої намагалися конструктивно виміщувати свої емоції, що не сприятливо впливають на наше самопочуття та якість життя. Виконували вправу  із штовханням паперу, під час якої вивільняли негативні думки та почуття.

Практикували нові навички,  перенаправлення важких думок та почуттів. Під час обговорення домашніх завдань, учасники поділилися власними досягненнями та розповідали, що отриманими вміннями діляться із рідним  та знайомими.

По завершенню сесії, випускникам групи було вручено сертифікати про успішне проходження курсу «Самодопомога Плюс».

За п’ять занять, учасники групи та фасилітатори стали однією командою.