7 квітня – Всесвітній день здоров’я

Дата: 07.04.2024 09:18

7 квітня весь світ святкує Всесвітній день здоров’я, який було започатковано на честь прийняття статуту Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) у 1948 році. Уже тоді глобальною ідеєю заходу була пропаганда здорового способу життя. ВООЗ закликає владу всього світу упевнитись, що всі громадяни мають рівний доступ до медичного обслуговування, і, найголовніше – мають можливість вести здоровий спосіб життя.

Формування здорового способу життя – багатофакторний процес, який відбувається під впливом природних умов, залежить від національних, культурних, релігійних особливостей та рівня соціально-економічного розвитку країни.

Здоров’я - це не тільки відсутність хвороб та фізичних дефектів, а стан повного фізичного, духовного і соціального благополуччя.

Побажання доброго здоров’я вже давно стало традицією. Бажаючи здоров’я, ми практично не замислюємося скільки сенсу закладено у цих словах.

Пам’ятайте про цінність здоров’я. Профілактика та увага до власного здоров’я ‒ це базові складові життя людини.

Дбайте про своє здоров’я і здоров’я своїх близьких кожен день, адже це запорука щасливого життя.

Селищний голова                                                                  Світлана ПАЛІСІКА