СТАРТУВАВ КОНКУРС ПРОЄКТІВ "БЕЗПЕЧНІ СТІЙКІ ГРОМАДИ"

Дата: 12.04.2024 19:39

Фото без описуФото без описуФото без опису

5 квітня стартував  конкурс  Вінницької обласної Ради «БЕЗПЕЧНІ СТІЙКІ ГРОМАДИ». У попередні роки цей конкурс став унікальним майданчиком для реалізації ідей та планів для розвитку територіальних громад. Після повномасштабного вторгнення всі ідеї базуються навколо головної мети – нашої Перемоги, тому  до  Положення конкурсу були внесені зміни - цьогоріч  його  напрями націлені на підтримку ЗСУ та Сил оборони в боротьбі з російським агресором.

11 квітня у залі засідань Гайсинської районної ради відбулась інформаційна зустрічі з керівниками та представниками територіальних громад Гайсинського району щоло роз’яснення умов  конкурсу обласної Ради «БЕЗПЕЧНІ СТІЙКІ ГРОМАДИ». Присутні на заході вшанували хвилиною мовчання пам'ять всіх загиблих у війні українців – військових та цивільних…

Відкриваючи зустріч, голова Гайсинської районної ради Віталій Савчук  подякував  Збройним Силам України за можливість  планувати та працювати і зазначив, що кожна громада має стати безпечною для жителів та стійкою в боротьбі з ворогом.  Об’єднання зусиль обласної та місцевих рад  - це спільна допомога  наших захисникам і захисницям на передовій.  І саме такий зміст і закладено  у цьогорічний конкурс.

Заступник голови Вінницької  обласної Ради Анатолій Ткач повідомив, що з кожної громади може бути подано 2 проекти.  Проєкти-переможці будуть реалізовані на умовах співфінансування. Бюджет конкурсу з обласного бюджету – 43 млн грн.

Головними напрямами обласного конкурсу є:

– «Безпека і оборона» – сприяння підтримці підрозділів Збройних Сил України, Національної гвардії України та інших військових формувань, цивільний захист, правопорядок та ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій;

– «Стійкість» – облаштування укриттів у закладах освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, громадських місцях тощо;

– «Турбота» – забезпечення належного матеріально-технічного оснащення закладів охорони здоров’я для створення умов, спрямованих на підвищення рівня фізичного розвитку та реабілітації військовослужбовців, їх родин.

Співробітниці виконавчого апарату Вінницької обласної Ради  Єлизавета Савчук та Олеся Панасюк провели покроковий розбір конкурсної заявки та відповіли на запитання присутніх.

Всю інформацію про умови конкурсу та участь у ньому можна отримати за посиланням: https://vinrada.gov.ua/konkurs-vinnickoi-oblasnoi-radi-bezpechni-stijki-gromadi-u-2024-roci.htm