17 КВІТНЯ – ДЕНЬ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ УКРАЇНИ

Дата: 17.04.2024 08:17

Кожного року 17 квітня Україна відзначає офіційне професійне свято – День пожежної охорони.

Праця пожежника вкрай відповідальна, тяжка, героїчна, стресова та дуже важлива. Пожежна охорона виконує свою роботу як вдень, так і вночі. Пожежники повинні мати гарну фізичну та теоретичну підготовку, адже від їхнього професіоналізму нерідко залежить життя людей.

Метою Дня пожежної охорони України є подяка працівникам за старанне виконання роботи та підтримка їхньої ініціативи.

Під час війни пожежники героїчно першими йдуть на допомогу та порятунок населення, що постраждало від обстрілів ворога.

Вітаємо працівників пожежної охорони та бажають цим мужнім людям величезних сил, безпеки, удачі. Нехай вогонь на вашому шляху завжди буде приборканий. Низький уклін за вашу працю!

Селищний голова                                              Світлана ПАЛІСІКА