Троянди особливого (при)ЗНАЧЕННЯ

Дата: 01.05.2024 11:29

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

УЧечельнику пам'ять про загиблих Героїв увіковічнили трояндовою алеєю. Біля меморіалу загиблим Захисникам, який зараз будується , висаджено 150 кущів троянд.

Чому саме троянда? Тому що ми вважаємо, що це ніжна, водночас горда, мужня квітка. Яка може за себе постояти своїми шипами. Так само як і наші Захисники горді, мужні та непереможні.

Кожна квітка – це вічний символ вдячності та вірності загиблим Захисникам України.

Ініціатор акції - КУ "Чечельницький селищний центр соціальних служб". Долучилися до заходу Чечельницька селищна рада , КУ "Чечельницький ЦНСП", ВЗЗ ППР у Гайсинському районі ЦЗД ГУ ДСНС України у Вінницькій області, Відділ соціального захисту та охорони здоров'я населення Чечельницької ТГ, КЗ "Центр культури і дозвілля" Чечельницької селищної ради, КП "Чечельникводоканал", КУ «Добробут».

Після висадження троянд присутні вшанували полеглих Захисників України хвилиною мовчання.

Нехай ця трояндова алея стане символом життя, яке перемагає смерть.

Дякуємо Захисникам, віримо у Перемогу!

Висадка квітів/саджанців здійснена в рамках акції «Троянди особливого (при)значення , яку реалізує Фонд громади "Подільська громада" за підтримки компанії Dekoplant, яка не вперше надає саджанці троянд на безоплатній основі.