Великодня акції «Паска в дарунок»

Дата: 03.05.2024 08:47

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Навіть під час війни, українці не відмовляються від святкування такого важливого дня, як Великдень. І один з великих символів його - паска. Саме тому продовжуючи добру традицію, бажаючи допомогти потребуючим людям і в час Великодніх свят донести їм особливу підтримку і радість Воскресіння Господнього, Комунальна установа «Чечельницький селищний центр надання соціальних послуг» Чечельницької селищної радивкотре долучились до великодньої акції «Паска в дарунок»за підтримки народного депутата Геннадія ВАЦАКА.

В часи сьогодення вкрай важливо приділити увагу найбільш вразливим категоріям населення, що надасть змогу навіть при скрутних обставинах відчути кожному всю повноту благодаті світлого Христового Воскресіння.

Завдячуючи народному депутату Геннадію ВАЦАКУ, громадяни похилого віку, особи з інвалідністю та найбільш вразливі верстви населення Чечельницької громади мають можливість скуштувати запашну пасочку за Великоднім столом.

Цінуємо Ваше дружнє плече підтримки, дякуємо за допомогу, розуміння та за ставлення до людей, які потребують допомоги!