ПОКРАЩУЄМО ФІЗИЧНІ ЯКОСТІ…

Дата: 07.05.2024 14:32

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Одним із завдань відділу освіти, культури, молоді та спорту Чечельницької селищної ради  є популяризація здорового способу життя, рухової активності  з різних видів спорту, формування загальнонаціональних цінностей, заохочення дітей до збереження здоров’я, виховання здорового покоління з гармонійним розвитком фізичних і духовних якостей, проведення різного роду заходів для досягнення цілей.

04 травня на території комунального закладу "Чечельницька Дитячо - юнацька спортивна школа" Чечельницької селищної ради Гайсинського району Вінницької області відбувся благодійний турнір з волейболу серед дівчат, присвячений  Дню пам’яті та  перемоги  над нацизмом. У турнірі взяли участь учні двох  вікових категорій - 2008 - 2009 та 2010 - 2011 років народження з Піщанського  ліцею, Пужайківського ліцею  та Чечельницької ДЮСШ. Змагання проходили по круговій системі: усі команди показали відмінну підготовку та гідно виборювали призові місця. Команда Пужайківського ліцею, обігравши усі команди, виборола перше місце. Друге  місце зайняли дівчата Чечельницької ДЮСШ 2008-2009 років народження, третє місце - дівчата Чечельницької ДЮСШ 2010-2011 років народження. Четверте місце дісталося Піщанському ліцею. Команди були нагороджені грамотами.

Комунальний заклад "Чечельницька Дитячо - юнацька спортивна школа" Чечельницької селищної ради, Гайсинського району Вінницької області допомагає розвивати силу, швидкість, витривалість.

Метою спортивних дійств є підтримка здоров’я  юних українців. Бути  здоровим - це актуально.

Дякуємо нашим захисникам за можливість вести звичне життя.

Начальник відділу освіти,

культури, молоді та спорту                             Любов РОЄНКО