Всесвітній день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця

Дата: 08.05.2024 08:09

8 травня у всьому світі відзначається Всесвітній день Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, що об’єднує мільйони людей, для яких допомога іншим стала справою життя, покликом серця.
Саме в цей день у 1828 році народився засновник Міжнародного руху Анрі Дюнан. З його ініціативи вперше стали створюватися групи добровольців, які надавали допомогу пораненим на полях битв. У 1863 р. за його ініціативою була скликана конференція, що поклала початок міжнародному товариству Червоного Хреста.
Основними напрямками діяльності Червоного Хреста є надання медико-соціальної допомоги незахищеним верствам населення – самотнім непрацездатним громадянам похилого віку, ветеранам війни та праці, інвалідам, багатодітним та неповним сім’ям, дітям – сиротам, дітям вулиці, біженцям, мігрантам, постраждалим від природних і техногенних катастроф.

Селищний голова                                                                     Світлана ПАЛІСІКА