1 ЧЕРВНЯ -МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата: 01.06.2024 10:37

Дорогі діти, шановні батьки!

Традиційно в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення наших мрій і сподівань.

Проте сьогодні перед Україною постають нові виклики у сфері захисту прав дітей, у зв'язку з протистоянням українського народу російському воєнному вторгненню. У цю святкову мить люди мають замислитися, чи все зроблено для того, щоб кожна дитина нашої країни щомиті відчувала себе захищеною, потрібною, бажаною. Поруч з нами ще є діти, життя яких тільки-но починається, а вони вже зазнали весь тягар сімейного неблагополуччя, біль утрати найдорожчих людей − батьків.

Нехай наші діти якомога довше залишаються дітьми. Безтурботними, веселими, радісними. Хочеться побажати, щоб кожна дитина була здорова й оточена турботою батьків. Нехай небо над головою завжди буде мирним, а кожен новий день − добрим і цікавим.

Любі діти! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого прийдешнього. Ви – наше майбутнє, майбутнє нашої держави, нашої Планети. Тому зичимо вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів.

Селищний голова                                                           Світлана ПАЛІСІКА